Cum s-a terminat relaţie dintre Mihaela şi Dani
Mihaela Rădulescu spune că nu s-a despărţit de Dani. Pur şi simplu l-a uitat într-o zi în parc, la locul de joacă, şi după aceea nu l-a mai găsit.
Mihaela Rădulescu spune că nu s-a despărţit de Dani. Pur şi simplu l-a uitat într-o zi în parc, la locul de joacă, şi după aceea nu l-a mai găsit.
Mihaela Rădulescu se plânge că e hărţuită de un obsedat. Mihaela, dacă are tot timpul o geantă pe umăr, nu e obsedat, e poştaşul cu pensia!