A fi sau a nu fi… gras
Cred că nu o să renunț la burtă. Pentru a fi doar oase, am eternitatea la dispoziţie.
Cred că nu o să renunț la burtă. Pentru a fi doar oase, am eternitatea la dispoziţie.
– Hai să ne întâlnim la McDonalds. – Și cum am să te recunosc? – Am să flutur din burtă.
Am intrat azi cu nevastă-mea în “Camera oglinzilor”: – “Aoleu, ia te uită la mine ce grasă par, parcă-s scroafă!” zise ea râzând, uitându-se într-una dintre oglinzi. Hmmm,… abia aştept să văd ce-o să spună Continuă să râzi…