De ce este mai bine să fii bărbat
De ce este mai bine să fii bărbat: * Fundul tău nu este unul dintre factorii determinanţi la angajare. * Îţi pastrezi numele de familie toată viaţa. * Orgasmul tău este real. Întotdeauna. * Planurile Continuă să râzi…