Emigrant în Est
Un internat în Azilul de nebuni e întrebat: – Dumneata de ce eşti internat? – Am vrut să fug peste hotare. – Pentru aşa ceva se stă la închisoare, nu la balamuc. – Da, dar Continuă să râzi…
Un internat în Azilul de nebuni e întrebat: – Dumneata de ce eşti internat? – Am vrut să fug peste hotare. – Pentru aşa ceva se stă la închisoare, nu la balamuc. – Da, dar Continuă să râzi…