Cine e di vină?
– Iubito, simt că te iubesc din ce în ce mai mult! i-am zis aseară neveste-mii. – Şi eu simt că, după ce o să termini toată sticla aia de palincă, o să mă divinizezi… Continuă să râzi…
– Iubito, simt că te iubesc din ce în ce mai mult! i-am zis aseară neveste-mii. – Şi eu simt că, după ce o să termini toată sticla aia de palincă, o să mă divinizezi… Continuă să râzi…