Crăciun cu cei dragi
Cel mai frumos lucru de Crăciun este să fii cu cei dragi. Dar nu toată lumea are şansa asta. Bărbații însurați, de pildă, trebuie să stea acasă cu nevestele.
Cel mai frumos lucru de Crăciun este să fii cu cei dragi. Dar nu toată lumea are şansa asta. Bărbații însurați, de pildă, trebuie să stea acasă cu nevestele.
Prietena mea termină serviciul pe la 4 și ajunge acasă o oră mai târziu, după care nu se mai oprește cu întrebările. Numesc acel moment “Ce ai-ul de la ora 5”.
Când o femeie iubește un bărbat, aproape că nu mai contează culoarea mașinii.