Nemţii şi gazele
Volkswagen a dat de bucluc falsificând datele privind emisiile de noxe. Dacă stau bine să mă gandesc, nu ar fi pentru prima dată în istorie când nemţii sunt prinşi pentru faptul că au minţit în Continuă să râzi…
Volkswagen a dat de bucluc falsificând datele privind emisiile de noxe. Dacă stau bine să mă gandesc, nu ar fi pentru prima dată în istorie când nemţii sunt prinşi pentru faptul că au minţit în Continuă să râzi…