Viaţa de după însurătoare
-Te-ai însurat sau tot singur te ocupi de gospodărie? -Da. -Ce “da”? -Da, m-am însurat şi tot singur mă ocup de gospodărie.
-Te-ai însurat sau tot singur te ocupi de gospodărie? -Da. -Ce “da”? -Da, m-am însurat şi tot singur mă ocup de gospodărie.