De ce n-au tras olandezii în argentinieni
– De ce n-au tras olandezii la poarta Argentinei? – Fiindcă au încercat să-i surprindă.În loc să tragă au încercat să împingă…
– De ce n-au tras olandezii la poarta Argentinei? – Fiindcă au încercat să-i surprindă.În loc să tragă au încercat să împingă…