Româncele au talent

Doi prieteni vorbeau într-un club:
– Cred că toate fetele de aici se uită la emisiunea aia “Românii au talent”.
– De ce zici asta?
– Păi am luat trei de “Nu” până acum!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply