Se duce badea Gheorghe la dentist şi-ntreabă:
– Taică, soluţie de dizolvat dinţii, aveţi?
– Bade, lumea vine aici să-şi pună dinţii, nu să-i strice, răspunde doctorul. Dar de ce-ţi trebuie solutâţia?
– Uite taică, mi-am înghiţtit placa şi de-o săptămână, de câte ori mă duc la WC şi-apoi dau să mă şterg, mă muşcă de degete…!
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016