Poşta Română şi întârzierile

Nu vreau să critic Poșta Română dar tocmai am primit o vedere de la un văr…. care e murit acum cinci ani de gripă aviară.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply