Reclamă la Dacia

Fiul meu mă tot bătea la cap de vreo câteva luni să-i cumpar o bicicletă.
Aşa că n-am avut încotro. Mi-am vândut Dacia, am mai pus ceva bani şi i-am luat-o până la urmă.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply