Reclamă la Dacia
Fiul meu mă tot bătea la cap de vreo câteva luni să-i cumpar o bicicletă. Aşa că n-am avut încotro. Mi-am vândut Dacia, am mai pus ceva bani şi i-am luat-o până la urmă.
Fiul meu mă tot bătea la cap de vreo câteva luni să-i cumpar o bicicletă. Aşa că n-am avut încotro. Mi-am vândut Dacia, am mai pus ceva bani şi i-am luat-o până la urmă.
Afiş “de reclamă” la uşa unui restaurant de cartier: “Daca nu intraţi să mâncaţi vom muri de foame amândoi”
Veniţi cu încredere în atelierul nostru de reparaţii! Noi reparăm absolut totul! (Vă rugăm să bateţi tare în uşă, soneria este defectă!)