Bul[ în stare de ebrietate îşi duce prietenii de pahar în apartamentul lui s[-i culce. Lângă pat se afla un gong.
– Ce-i cu gong-ul ăla? întreabă prietenii, clătinându-se
– Nu-i gong, e un ceas vorbitor.
– Serioooos?
– Ca să vă conving, priviţi…
Apucând gongul trase o lovitură puternică în el. Curând, o voce de cealaltă parte a peretelui, strigă:
– E 2 noaptea în p*zda mătii!
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016