Jocuri periculoase

Duminică seara am băut puternic şi luni dimineaţa am jucat jocul ăla “nu vomita pe şef în şedinţă”. Am fost aproape să câştig.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply