Blonda şi ştampila

O blondă ieşea de la secţia de votare. O întreabă o prietenă:
– Ce faci, tu?… Pe cine ai pus ştampila?
– Pe preşedintele comisiei. Era aşa drăguţ!…

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply