Întrebări la alegeri 2014
În Diaspora: – De câte ore staţi la coadă? În Teleorman: – De câte ori aţi stat la coadă?
În Diaspora: – De câte ore staţi la coadă? În Teleorman: – De câte ori aţi stat la coadă?
O blondă ieşea de la secţia de votare. O întreabă o prietenă: – Ce faci, tu?… Pe cine ai pus ştampila? – Pe preşedintele comisiei. Era aşa drăguţ!…