Canibalii şi avionul
Un canibal şi fiul lui văd un avion. Fiul zice: – Tată, ăla se mănâncă? – Nu tot, fiule, numai miezul!
Un canibal şi fiul lui văd un avion. Fiul zice: – Tată, ăla se mănâncă? – Nu tot, fiule, numai miezul!
Canibalul către copiii săi: – Copii, să fiţi cuminţi anul ăsta, că, dacă nu vine Moş Crăciun, n-avem din ce face friptură!
– Ce zic canibalii când citesc Playboy? – Mamă, ce meniu!!