Canibalism
Un naufragiat ajunge pe o insulă şi se întâlneşte cu un alt naufragiat, pe care îl întreabă: – Sunt canibali pe această insulă? Acesta îi raspunde: – Nu! L-am mâncat pe ultimul astăzi!
Un naufragiat ajunge pe o insulă şi se întâlneşte cu un alt naufragiat, pe care îl întreabă: – Sunt canibali pe această insulă? Acesta îi raspunde: – Nu! L-am mâncat pe ultimul astăzi!
Un canibal se mută la oraş iar după ceva timp vine maica-sa în vizita. În timp ce mâncau zice: – Ştii, nu prea îmi plac vecinii tai… – Atunci mănâncă doar legumele.
Tata canibal şi fiul canibal merg la vânătoare. Văd o femeie grasă: – Tati,tati! uite mâncare! – Lasă, fiule, că-i prea grasă. Merg ei ce mai merg şi văd o femeie somaleză. – Tati, tati, Continuă să râzi…