Prins în beci

Un tip se plânge unui vecin:
– Ioane, am prins feciorul tău la mine în beci!
– În beci şi eu pot să-l prind. Încearcă să-l prinzi în câmp deschis!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply