Un funcţionar public merge la medic acuzând o oboseală continuă. Doctorul încearcă să depisteze cauza:
– Poate că lucraţi prea mult, de aceea nu vă simţiţi bine.
– Anul trecut făceam mai multe ore suplimentare decât anul acesta, acum am cu două ore pe zi mai puţine.
– Aha! Deci am dreptate! Vă lipsesc zilnic două ore de somn!
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016