Probleme tarifare

O tipă la psihiatru:
– Doctore, cred că e posibil să fiu nimfomană…
– Asta rămâne de văzut… tariful meu e de 100 lei pe oră.
– Şi pentru o noapte cât luaţi?

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply