Senzaţii de greaţă

M-am dus la psihiatrul meu si i-am povestit:
– Doctore, în fiecare dimineaţă când mă uit în oglindă mă apucă brusc o senzaţie cumplită de vomă. Ce crezi că am?
– Nu ştiu, dar cu vederea – cert – stai impecabil!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply