Atenţie la ce îţi doreşti

Fiul meu de patru ani m-a întrebat zilele trecute:
– Tati, tu ce ţi-ai dorit mai mult, un băiat sau o fetiţă?
– Fiule, sincer să fiu, eu mi-am dorit mai mult să mă distrez.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply