Femeia şi service-ul

– Alo, bună ziua, vă deranjează de la service-ul auto. Soția dumneavoastră a venit azi la noi să repare mașina și noi nu știm cine va…
– Nu vă faceți nici o grijă, pentru reparaţia mașinii voi achita eu.
– Ooo… nu, de asta noi nu ne facem nici o grijă. Dar voiam să știm cine va achita pentru reparația service-ului, două vitrine sparte şi un zid dărâmat.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply