Incidente la cafea

– Nevastă-mea m-a plesnit cu o ceașcă de cafea în cap…
– Ei, mie nu mi s-ar fi întâmplat aşa ceva niciodată…
– De unde eşti aşa sigur ?
– La noi se bea ceai !

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply