Marja de eroare

– De ce m-ai înşelat?
– Voiam să mă conving că tu eşti cel mai bun!
– Şi de ce de atâtea ori?
– Vroiam să mă asigur că nu este o eroare!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply