SMS-uri cu destinatar greşit

Nu ştiu ce este mai nasol: faptul că mi-a trimis un SMS: “Hai să ne despărţim” sau faptul că două minute mai târziu mi-a mai trimis unul: “Scuze, nu era pentru tine”?!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply