După meciul Steaua Dinamo 3 – 1

După meciul Steaua Dinamo intră un dinamovist într-o cafenea:
– Bună seara, o cafea, vă rog..
Ospătarul:
– Îmi pare rău, avem doar 3 în 1!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply