Friptură cu os

-Ospătar, fii amabil, spune clientul, am comandat o friptură cu os!
-Da, domnule, v-am adus-o. Care este problema?
-Vrei să vezi dacă nu cumva carnea a rămas în bucătărie?

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply