În timpul celui de-al doilea război mondial, comandamentul fascist.
Căpitanul:
– Excelența dumneavoastră, o veste foarte importantă – Italia a intrat în război.
Feldmareșalul:
– Trimiteți împotriva ei 3 divizii.
Căpitanul:
– Îndrăznesc să vă comunic Excelență, că ei au intrat de partea noastră.
Feldmareșalul:
– Asta deja e rău, suntem obligați să-i trimitem în ajutor 10 divizii.
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016