Replici în parc

Un şmecheras vrea să intre în vorbă cu două domnişoare drăguţe în parc:
– Vai ce frumoase sunteţi? Dar cum vă cheamă pe voi?
– Pe ea Adio şi pe mine Dispari!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply