Femeile trăiesc mai mult decât bărbaţii?

Întrebare la Radio Erevan:
– Femeile trăiesc mai mult decât bărbaţii?
– Da, mai ales văduvele!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply