Timbrele cu politicieni

Anunţ important: Poşta Română a retras de pe piaţă seria timbrelor cu politicieni. Motivul: oamenii erau derutaţi! Nu se puteau decide pe care parte să scuipe!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply