Timbrele cu politicieni
Anunţ important: Poşta Română a retras de pe piaţă seria timbrelor cu politicieni. Motivul: oamenii erau derutaţi! Nu se puteau decide pe care parte să scuipe!
Anunţ important: Poşta Română a retras de pe piaţă seria timbrelor cu politicieni. Motivul: oamenii erau derutaţi! Nu se puteau decide pe care parte să scuipe!
Nu vreau să critic Poșta Română dar tocmai am primit o vedere de la un văr…. care e murit acum cinci ani de gripă aviară.