Ion e suspectat că l-a ucis pe vecinul lui, ungur. Ion neagă şi povesteşte întâmplarea:
– Păi, am ieşit eu afară, cu o banană, ca să moară Istvan de ciudă că el n-are. Şi, dup-aia, am aruncat coaja la el în curte. No, şi a ieşit el afară, în curte, s-a împiedicat de coajă şi a căzut în furca mea, de trei ori…
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016