O familie se uită la televizor, fata lor vede o secvenţă deocheată şi o întreabă pe mama ei:
– Mamă! Ce fac ăştia?
– Orez cu lapte ,draga mea!
După ceva timp, noaptea pe la jumătate, mama se întâlneşte cu fiica pe holul casei:
– Mamă, aţi făcut orez cu lapte?
– Nu, dragă, de ce întrebi?
– Păi eşti murdară de lapte pe la gură…
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016