Lunea şi Robinson Crusoe
Ştii, luni mă simt mereu că Robinson Crusoe: − Poftim? De ce? − Mi-e foarte dor de Vineri…
Ştii, luni mă simt mereu că Robinson Crusoe: − Poftim? De ce? − Mi-e foarte dor de Vineri…
Luni dimineață. Șeful: -Ai ochii roșii și umflați. Ești beat? -Nu! Nu voiam să vin la muncă și am plâns.