Mai rău decât băutura…
Un preot în timpul slujbei: – Ce poate fi mai rău decât băutura? O voce puţin cam “dreasă” din rândul din spate îi răspunde: – Setea, părinte!
Un preot în timpul slujbei: – Ce poate fi mai rău decât băutura? O voce puţin cam “dreasă” din rândul din spate îi răspunde: – Setea, părinte!