De ce femeile mor mai repede ca bărbaţii?
– De ce femeile mor întotdeaua mai repede ca bărbaţii? – Pentru că ele întotdeauna întârzie.
– De ce femeile mor întotdeaua mai repede ca bărbaţii? – Pentru că ele întotdeauna întârzie.
– Ce desparte un om de un animal? – Divorțul.
– De ce sunt folosite pisici pe post cobai pentru experimente deosebit de periculoase? – Pentru că au nouă vieţi.