Băsescu preşedinte de 10
– Ştiţi care este partea bună din cei zece ani de preşedenţie a lui Băsescu? – Că au trecut deja!
– Ştiţi care este partea bună din cei zece ani de preşedenţie a lui Băsescu? – Că au trecut deja!
La ora de limba română învăţătorul cere elevilor să explice ce este un caz de doliu. Ionescu se ridică în picioare şi spune: – Un caz de doliu ar fi dacă cineva mi-ar fura bicicleta. Continuă să râzi…
– Ce-a zis Obama, când a auzit că-n Australia s-a găsit petrol? – „Off, ei au deja democrație…”