Bai şi tragedie
Un ungur îl întreabă pe un român: – Zi-mi şi mie care e diferenţa la voi dintre tragedie şi bai, mie mi se par la fel. – Apăi, hai să îţi explic: dacă se sparge Continuă să râzi…
Un ungur îl întreabă pe un român: – Zi-mi şi mie care e diferenţa la voi dintre tragedie şi bai, mie mi se par la fel. – Apăi, hai să îţi explic: dacă se sparge Continuă să râzi…