De ce ţii drujba în garaj?
Se întâlnesc doi olteni, zice unul: – Băi, Costele, de ce ţii drujba în garaj? – Apăi, mă, Fane, mă, să creadă lumea că am Harley Davidson.
Se întâlnesc doi olteni, zice unul: – Băi, Costele, de ce ţii drujba în garaj? – Apăi, mă, Fane, mă, să creadă lumea că am Harley Davidson.