Urări de sărbători
Tocmai am primit un sms pe telefon: ”Fie ca lumina Sărbătorilor să te surprindă…” – ”Ce idiot…” mi-am zis în gând. După care am băgat repede telefonul în buzunar, mi-am tras cagula înapoi pe față Continuă să râzi…
Tocmai am primit un sms pe telefon: ”Fie ca lumina Sărbătorilor să te surprindă…” – ”Ce idiot…” mi-am zis în gând. După care am băgat repede telefonul în buzunar, mi-am tras cagula înapoi pe față Continuă să râzi…
Moş Crăciun către lup, în pădure: – De câte ori să-ţi mai spun: NU sunt Scufiţa Roşie!