Urări de sărbători
Tocmai am primit un sms pe telefon: ”Fie ca lumina Sărbătorilor să te surprindă…” – ”Ce idiot…” mi-am zis în gând. După care am băgat repede telefonul în buzunar, mi-am tras cagula înapoi pe față Continuă să râzi…
Tocmai am primit un sms pe telefon: ”Fie ca lumina Sărbătorilor să te surprindă…” – ”Ce idiot…” mi-am zis în gând. După care am băgat repede telefonul în buzunar, mi-am tras cagula înapoi pe față Continuă să râzi…
Bula îl întreabă pe taică-su : – Tată anul ăsta ce o să avem sub pomul de crăciun? – Parchet!
Dragă Moş Crăciun, Tot anul am fost o fetiţă foarte cuminte, de-aia te rog să mă faci cadou unui băiat rau!