Prima ţigare
– Nu crezi că eşti prea tânăr să te apuci de fumat la vârsta asta? îi zic unui puşti de clasa a IV-a. – Da’ ce, nene, îmi zice el, crezi că acu’ m-am apucat?!
– Nu crezi că eşti prea tânăr să te apuci de fumat la vârsta asta? îi zic unui puşti de clasa a IV-a. – Da’ ce, nene, îmi zice el, crezi că acu’ m-am apucat?!
– Mă las de fumat! Sezonul 3,episodul 14…
După o lungă perioadă de abstinenţă, m-am apucat din nou de fumat. Am salvat o grămadă de bani, renunţând la ţigările electronice, plasturii cu nicotină şi gumă de mestecat.