Şi, totuşi, fantomele există!
– Mă Ioane, tu crezi în fantome? mă întreabă un amic. – Categoric nu! i-am răspuns. – Cum poţi fi atât de sigur? mă întreabă el. – Nevastă-mea a murit acum doi ani, i-am zis. Continuă să râzi…
– Mă Ioane, tu crezi în fantome? mă întreabă un amic. – Categoric nu! i-am răspuns. – Cum poţi fi atât de sigur? mă întreabă el. – Nevastă-mea a murit acum doi ani, i-am zis. Continuă să râzi…