Feedback Eurovision 2013
Impresii ale străinilor după reprezentația lui Ouatu la Eurovision: Olanda: ”Din ce auzisem noi femeile românce sunt frumoase. Asta-i urâtă rău şi nici nu se epilează pe faţă” Norvegia:” Măcar de cânta Dida Drăgan. Nici Continuă să râzi…