E bine, e bine, e foarte bine
Povestea spune că un rege african avea un prieten foarte bun din copilarie. Acest prieten avea obiceiul ca indiferent de situaţia în care se afla să reacţioneze la fel: “E foarte bine!”. Într-o zi, regele Continuă să râzi…